İade Politikası

nrydekorasyon.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.
*Cayma hakkının mevzuat gereği istisnası olan ürünler bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

İade talebi oluştur

Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğin ürünü bul, cayma hakkı kullanımı hakkındaki bilgilendirme formu ve İade et kısmına tıkla. Cayma hakkı kullanılmasına ilişkin olarak, kayıtlı e-postanıza teyid bilgilendirmesi gönderilecektir.

Ürünü teslim et

Ürünü tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde paketle hepden’nın teslim almasını bekle veya kargo gönderi kodu ile kargoya teslim et ve kargo kodunu iade talebine işle. İade işleminde bireysel müşteriye göndermiş olduğumuz e-arşiv faturasını  İade bölümünüz doldurularak imzalandıktan sonra iade edilecek ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekir. İade işleminde şirket- tüzel kişilik iadesi ise iade faturası keserek ürün ile birlikte geri göndermesi gerekir. İadeniz Onaylansın İade talebiniz onaylandığında paranız otomatik olarak bankanıza aktarılır. İade koşulları Ürünlerin cayma hakkı kapsamında, 14 günlük yasal cayma süresi içerisinde, iade alınabilmesi için; Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması, Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması, Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir. İade ürün teslimatı Kendi adresinizden teslim alınmasını talep edebilirsiniz. Kargo şubesine  giderek ürününüzü teslim edebilirsiniz.

İade takibi