NRY Dekorasyon

Kartonpiyer Duvar Çıtalama

Kartonmpiyer Duvar çıta uygulamalarımızda,sizlerin tam olarak ne istediğinizi belirler,değişik çıta modelleri ile hoşunuza gidebilecek en uygun dekoratif çıta uygulamalarını yaparız.

Çıta çalışmalarımız, bilgisayar destekli mimari çizimler kullanılarak yapılmaktadır.

Elbette ki dekorasyonda duvar süslemeleri duvar çıtaları oldukça göz doldurucu bir görünüme sahiptir. Bizler de duvalarınızı güzelleştirirken sizlere yardımcı olmak isteriz.

Sizlere duvarlarınızı güzelleştirmek ve hayal ettiğiniz dekoratif görüntülere sahip olabilmeniz i gerçekleştirmek için sizlerle  istişare ederek duvarlarınıza en uygun yapılabilecek çıta’lama modelleri hakkında fikir yürüterek mimari çizimlerle yansıtarak en uygun duvar çıtala’ma,süsleme malzemeleri ile bunun gerçekleşmesini sağlarız. bütün çalışmalarımız kalite güvencemiz altındadır.

Poliüretan Duvar Çıtası uygulama alanları

Eski zamanlarda Amerikan evlerinde çok moda olan poliüretan duvar çıtaları tekrar evlerde yerini almaya başladı. Özellikle salon ve koridorlarda kullanılan duvar çıtaları uygulandığı yerin havasını tamamen değiştirerek evinize çok daha asil bir hava katıyor.

Dekoratif duvar çıtası modelleri seçim için fikirler:

Başlangıç olarak sizi bekleyen hangi alana çıta uygulamak istediğiniz. Bir duvarın tamamını mı yoksa bir kısmına mı? Eğer duvarın tamamını çıtalarla bölmeli bir şekilde dekore etmek istiyorsanız ahşap çıtalardan yararlanabilirsiniz. Duvarınızın ortası boş kalacak şekilde alttan ve üstten çıta yaptırmak istiyorsanız da alçıpan çıtalar, sizin için uygun olacaktır. Çıtalarla duvarınızı dekore ederken göz önünde bulunduracağınız diğer bir nokta evin hangi bölümünde çıtaları kullanmak istediğiniz.

Duvar çıtası uygulaması için gerekli çizimler hazır olduğunda artık seçtiğiniz duvar çıtasına göre uygun yapıştırıcı ile duvar çıtasını yapıştırmaya başlayabilirsiniz.

Poliüretan Duvar çıtası yapımı farklı şekillerde olabiliyor. Evinizi her bölümü için düşündüğümüz örnek görsellerimiz ile birlikte size  tercihiniz konusunda yardımcı olmaya çalışalım fakat beğeneceğiniz Poliüretan Çıta ve Çıta Köşeleri Fiyatları seçiminizde önemli. Daha geniş model seçimi yaptığınızda ve köşe modelleri kullanımı fiyatları etkiliyecektir

Hizmet Bölgeleri