NRY Dekorasyon

NRY Dekorasyon çatısı altında enerjisi yüksek ve tecrübeli kadromuzla farklı dekorasyon alanlarındaki son teknolojiye ayak uydurarak dekorasyon ihtiyaçlarınıza hesaplı ve düzenli çözümler bulmaya gayret ediyoruz. İstanbul ilinde faaliyet gösteren firmamızın asıl amacı müşterilerin istekleri doğrultusunda kendi tecrübesini ve ekibin enerjisini kullanarak ortak paydada en iyiyi ortaya çıkarmak, vaat edilen sürede işini tamamlayarak sizlerin beğenisine sunmaktır.

Firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, etik kuralları ile kurum , kuruluş ve bireylere; ileri teknoloji alt yapımız ile, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmaktadır.

Hastane, AVM, otel, okul, fabrika, iş merkezi, lojistik merkezi, ev, ofis, mağaza ve restoran alanlarındaki dekorasyon müşteri ihtiyacına göre zamanında ve sözleşme şartlarına uygun olarak “Anahtar Teslim” prensibiyle sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Geleceğin yüksek teknolojilerini takip eden; daha fazla insanın bu yeni teknolojilerden faydalanması için çalışan yüksek performans ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla daima genç, tecrübeli, yenilikçi firma olmak.

VİZYONUMUZ

NRY Dekorasyon Elektrik kuruluşumuzdan bu yana  “yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarına güven, kalite ve sorunsuz hizmet sağlayan firmamız için; Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

 

”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.”

 

Hizmet Bölgeleri

Faaliyet Alanımız

İş yerleriniz ya da evlerinizin yapılabilecek her türlü dekorasyon işlerinde; Alçı Dekorasyon, Alçı Kemer&Göbek, Çatı Onarım&Tamir, Kalebodur & Fayans, Çatı Onarım&Aktarma, Demir Kaynak, Kartonpiyer, Duvar Bölme, Asma Tavan, Mantolama, Boya İşleri, İzolasyon, Led Işık, Alçıpan hizmetleri ile uzman kadromuz tarafından yapılan tüm hizmetler karşılığında özel olarak garanti ve servis hizmetleri verebilmekteyiz. Firmamız tarafından yetiştirilen ve konusunda her biri uzman olan personelimiz çalışmalarında; müşterilerin yapmak istedikleri işler ile ilgili ölçümler sonrası, oluşturulan risk masasında, yerin özelliği, hava şartları, bulunan yerin nem oranları dahil tüm ölçümler göz önünde bulundurularak çalışmalara başlanılmaktadır.