NRY Dekorasyon

120 x 50 x 2- 4 cm ölçülerinde standart olarak üretilen ve istediğiniz ölçüye küçülterek kullanabileceğiniz strafor duvar panelleri taş desen, beton desen, ahşap ile sınırsız renk ve desen çeşidine sahiptir. desenler ve mermer desenler.

Dilediğiniz renk ve desenlerde temin edebileceğiniz polistiren esaslı duvar panellerini, iç mekan duvar duvarlarında, tavan dekorasyonunda veya dış mekan dekorasyon uygulamalarında dilediğiniz dekorasyonları yapmak için kullanabilirsiniz . Profesyonel dekorasyon malzemeleri olan ve yüzey estetiği ile evlerinize şıklık katan paneller, leke tutmaz, çevreyi kirletmeyen, antistatik özelliği olan malzemelerdir.

Kalıcı leke ve kir tutmayan paneller sayesinde evinizde şık dekorasyonlar yapabilir, tozlandığında ise silerek temizleyebilmenizin avantajları arasında yer alır. Silme işleminde renk solması, renk kaybı, desen kaybı gibi olumsuzluklar yaşamamanız durumunda uzun yıllar estetik bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Sınırsız renk ve desenle boyayabileceğiniz ve dilediğiniz zaman boyayabileceğiniz malzemeler olan strafor duvar panelleri ile evinizdeki dekorasyonlarınıza istediğiniz rengi kazandırabilirsiniz. Her türlü boya ile kolayca boyanabilen polistiren esaslı duvar panelleri sayesinde hayal ettiğiniz dekorasyonları evlerinize taşıyabilirsiniz.

Hafif bir malzeme olduğu için su tutmaz ve su tutmadığı için ağırlık oluşturmaz. Su itici özelliğe sahip olan ve yıl boyunca suda tutulduğunda ağırlığının sadece yüzde 3’ünü koruyan polistiren esaslı duvar panelleri ortalama 2 kg ağırlığa sahiptir. Banyo ve tuvaletlerde kullanabileceğiniz paneller dış cephe dekorasyonunda da kullanılabilir.

Isı ve ses yalıtım özelliğine sahip olan ve strafor esaslı bir malzeme olduğu için yalıtım özelliği de bulunan Strafor duvar paneli ile dekorasyonlarınızda evinizin sıcaklığını koruyabilirsiniz . Isı yalıtım malzemesi olduğu için dış cephe mantolama uygulamalarında da kullanılan strafor esaslı duvar panelleri, ses yalıtım özelliği ile dış ortam seslerinin yüzde 50 oranında yutulmasını sağlar.

İzolasyon özelliğini kaybetmeyen ve bu özelliğini uzun süre koruyan strafor esaslı duvar panelleri ile yapacağınız dekorasyonlar aynı zamanda steril ve hijyenik dekorasyonlar olacaktır. Bakteri barındırmayan, bakteri yaşamı için uygun olmayan, antistatik özelliği ile kiri, lekeyi ve tozu tutmayan strafor duvar panelleri, diğer dekorasyon malzemelerine göre oldukça ekonomik fiyatlara satılan malzemelerdir. Uygulama maliyeti olmayan ve uygulama ustası gerektirmeyen strafor esaslı duvar panellerini dilediğiniz gibi uygulayabilir, hayal ettiğiniz dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

 

”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur.”

 

Hizmet Bölgeleri

Faaliyet Alanımız

TV arkalarınızı, çocuk odalarınızı, ofislerinizi, işyerlerinizi güzelleştirmenin en pratik, en faydalı, en ekonomik ve en gösterişli yolu..

Hem yalıtım sağlayın hem de uygun fiyata gerçek tuğla görüntüsü elde edin.

-Kullanım Alanları-

   Ev, ofis, bahçe duvarı, çocuk odası, restaurant, otel, alışveriş merkezi, villa, cafe, fuar standları, mağaza showroomları ve diğer bir çok alanda kullanılabilir.