NRY Dekorasyon

İç mekan dekorasyonlarında işinizi kolaylaştıran ve aynı zamanda dekoratif görünümü ile de doğruyu aramayan taş duvar panelleri, ekonomik fiyatları ile düşük bütçelerle dekorasyon yapmanıza imkan tanıyor. Gerçek taş duvar kaplama malzemelerinden hiçbir farkı olmayan, desen olarak birebir aynı olan ve sertleştirilmiş yüzeyleri olduğu için taştan ayırt edilemeyen taş duvar panellerinin uygulaması da oldukça kolaydır. İstediğiniz duvara ya da boş alana uygulayabileceğiniz strafor duvar paneli için özel bir uygulama ustasına ihtiyacınız yok. Silikon yardımı ile kolayca uygulayabileceğiniz taş duvar panelleri birkaç dakika içerisinde uygulama yüzeyine yapışacağı için uygulama süresi açısından da size avantaj sağlar.

Strafor Duvar Paneli Uygulaması

Evinizde kullanacağınız strafor duvar paneli uygulama işlemi için öncelikle uygulama yüzeyini nemli bir bezle temizlemelisiniz. Yapıştırma işlemi için kullanacağınız silikon veya kimyasal yapıştırıcının yapıştırma yüzeyi temiz olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey nemli bir bezle silindikten sonra yüzeyin kuruması beklenmelidir. Yüzey kuruduktan sonra uygulama işlemi için bu adımları takip etmelisiniz.

1) Duvara kaplayacağınız strafor duvar panelinin ölçüsünü üç eşit parçaya bölmeli ve eşit şekilde silikon sürmelisiniz. En az üç farklı noktaya silikon uygulamanız gerekmektedir. Aksi takdirde kaplama malzemesi bir süre sonra çıkacaktır.

2) Uygulama yapacağınız bölgeye silikon da uygulayabilirsiniz. Silikon uygulama işleminden sonra strafor duvar panelini duvara hizalı bir şekilde yapıştırmalısınız.

3) Duvara yapıştırdığınız duvar panelini 3 – 4 dakika bastırarak silikonun iyice yayılmasını sağlamalısınız. Silikon iyice yayılıp yapışınca elinizi çıkarabilirsiniz. Artık silikon kendi kendine kuruyacak ve yapıştırma işlemini tamamlayacaktır. Bu şekilde yapacağınız duvar paneli uygulaması, uzun yıllar kullanacağınız iç mekan duvar kaplamalarına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Strafor Duvar Panellerinin Özellikleri

  • Öncelikle dekoratif bir ürün olduğu için hem iç hem de dış cephelerde dekoratif görseller elde etmenizi sağlar . Taş duvar desenli paneller ile evinizin içini ve dışını şık bir şekilde dekore edebilirsiniz.
  • Isı yalıtımında profesyonel bir kaplama malzemesi olmanız size avantaj sağlar. * * Yaz ve kış sıcaklık değerlerine göre ısı yalıtımı sağlayan strafor duvar paneli sayesinde iklimlendirme için harcayacağınız enerjiyi minimum seviyede tutmuş olursunuz. Bu sayede faturalardan da tasarruf etmiş olursunuz.
  • Ses yalıtımında kaliteli bir malzeme olması da dış seslerin içeriye ulaşmasını engeller. Ses yalıtımı için özel olarak yapılan mantolama işlemlerine gerek kalmadan bu sorunu oldukça ekonomik bir şekilde çözebilirsiniz.

Hizmet Bölgeleri

Faaliyet Alanımız

TV arkalarınızı, çocuk odalarınızı, ofislerinizi, işyerlerinizi güzelleştirmenin en pratik, en faydalı, en ekonomik ve en gösterişli yolu..

Hem yalıtım sağlayın hem de uygun fiyata gerçek tuğla görüntüsü elde edin.

-Kullanım Alanları-

   Ev, ofis, bahçe duvarı, çocuk odası, restaurant, otel, alışveriş merkezi, villa, cafe, fuar standları, mağaza showroomları ve diğer bir çok alanda kullanılabilir.